Rychlý kontakt: 461 655 111

Zde se nacházíte: Úvod Oddělení Anesteziologicko - resuscitační oddělení Ambulance anesteziologická

Ambulance anesteziologická

  • Odpovědný lékař: MUDr. Hana Crhová
  • Doporučení praktickým lékařem: -
  • Nutnost objednání: ne
  • Umístění ambulance: prostory gynekologické a ortopedické ambulance v monobloku

Umístění

ARO ambulance je umístěna v budově monobloku, v jeho levé části, v současné době v prostorách gynekologické/ortopedické ambulance, t.j. naproti vchodu k chirurgickým ambulancím, mezi výtahy, levý/pravý vchod do čekárny.

Prováděná vyšetření

V anesteziologické ambulanci probíhá posouzení předoperačního vyšetření praktickým lékařem nebo internistou, které klient přinese s sebou do naší ambulance. Na základě provedených vyšetření se zhodnotí rizika anestezie pro klienta a zvolí se vhodný druh anestezie, případně se doplní další vyšetření k ozřejmění celkového zdravotního stavu. Součástí vyšetření je také zhodnocení souhlasu a poučení s anestezií, které klient obdrží předem na jednotlivých odděleních nebo si jej může stáhnou v Dokumentech ke stažení. Tento přinese klient s sebou již vyplněný. Lékař vysvětlí klientovi způsob a druh zvolené anestezie, případně probere další jeho dotazy. (Více informací o jednotlivých poskytovaných typech anestezie se dozvíte pod odkazem prováděné anestezie.)

Na základě zhodnocení všech dostupných vyšetření je sepsáno předoperační anesteziologické vyšetření, které upraví dávkování dosud užívaných léků tak, aby nedocházelo k jejich intreakci s látkami podávanými během anestezie samotné, jsou vypsány další léky, které budou klientovi před operací podány (léky na spaní, zklidnění, prevence alergické reakce, případně infuzní terapie); vše s cílem předejít případným komplikacím během a po operačním výkonu, minimalizovat vliv anestezie na celkový zdravotní stav a pooperační komfort klienta.

Den Ordinační doba
Po 9:00 - 11:00 (gynekologická ambulance)
Út 10:00 - 13:00 (ortopedická ambulance)
St -
Čt 13:00 - 15:00 (ortopedická ambulance)
-
So -
Ne -

Dokumenty ke stažení