Rychlý kontakt: 461 655 111

Zde se nacházíte: Úvod Obecné informace Fotogalerie

Fotogalerie

X. Mezioborová konference

Datum publikování: 16.10.2014
Litomyšlská nemocnice, a.s. pořádala v sobotu 11. října v prostorách Seminárního sálu Zámeckého pivovaru jubilejní X. Mezioborovou konferenci na téma "Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči. Rehabilitace a ortopedie."

Nemocnice barevná a přátelská

Datum publikování: 29.9.2014
Ve čtvrtek 18. září uspořádala Litomyšlská nemocnice, a.s. den otevřených dveří s mottem „Nemocnice barevná a přátelská.“ V rámci akce vidělo zhruba 800 návštěvníků nemocnici i z jiného pohledu, než jen jako pacienti.

Den otevřených dveří - iktové centrum

Datum publikování: 7.7.2014
V rámci projektu "Modernizace iktového centra" proběhl ve středu 25. června den otevřených dveří na neurologickém oddělení Litomyšlské nemocnice.

Světový den hygieny rukou

Datum publikování: 6.5.2014
V rámci Světového dne hygieny rukou připadajícího na 5. května (projekt WHO SAVE LIVES Clean Your Hands) pořádala Litomyšlská nemocnice, a.s. v úterý 6. 5. instruktáž správného postupu hygieny rukou pro veřejnost.

IX. Mezioborová konference

Datum publikování: 24.10.2013
Litomyšlská nemocnice, a.s. pořádala v sobotu 12. října v prostorách Seminárního sálu zámeckého pivovaru již IX. Mezioborovou konferenci na téma "Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči. Chirurgie a ortopedie."

VIII. Mezioborová konference

Datum publikování: 25.10.2012
V sobotu 6. října uspořádala Litomyšlská nemocnice tradiční podzimní konferenci. Tématem tentokrát bylo: „Cerebrovaskulární onemocnění. Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči.“

Historicky první Cena purkmistra Laška udělena MUDr. Haně Šmákalové

Datum publikování: 12.9.2012
MUDr. Hana Šmákalová převzala v sobotu 8.9.2012 za obětavou práci historicky první Cenu purkmistra Laška. V Litomyšlské nemocnici pracuje už více než čtyři desítky let a patří tak k nejdéle sloužícím lékařům v nemocnici.

Celoústavní schůze

Datum publikování: 21.6.2012
Tradiční celoústavní schůze zaměstnanců Litomyšlské nemocnice, a.s. proběhla v pondělí 18.6. v jídelně stravovacího provozu.

Světový den hygieny rukou

Datum publikování: 4.5.2012
V rámci Světového dne hygieny rukou připadajícího na 5. května (projekt WHO SAVE LIVES Clean Your Hands) proběhla v Litomyšlské nemocnici, a.s. dne 4. 5. 2012 v levém vchodu do budovy monobloku instruktáž správného postupu hygieny rukou pro veřejnost.

VII. Mezioborová konference

Datum publikování: 13.12.2011
Litomyšlská nemocnice, a.s. pořádala v sobotu 15. října v prostorách Výstavního sálu zámeckého pivovaru již VII. Mezioborovou konferenci na téma "Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči. Výživa."

Dar pro dětské pacienty Litomyšlské nemocnice

Datum publikování: 2.11.2010
Hlavním mottem společnosti BEL Sýry Česko a.s. a nosného produktu sýrů KIRI, je přispívat k rozvoji a zdraví dětí. Proto společnost připravila program, v rámci kterého věnovala hrací domeček dětským pacientům Litomyšlské nemocnice.

VI. Mezioborová konference

Datum publikování: 21.10.2010
Litomyšlská nemocnice, a.s. pořádala v sobotu 9. října v areálu Kongresového centra litomyšlského zámku již VI. Mezioborovou konferenci na téma "Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči. Léčba ran."

Litomyšlská nemocnice převzala sanitku

Datum publikování: 11.10.2010
V pátek 9.10. 2010 byla slavnostně předaná řediteli LN, a.s. nová sanitka. Sanitka byla zakoupena v rámci projektu "Sanitka z Pekla", kde část leasingových splátek bude hrazena z výtěžku středoškolské bowlingové ligy.

Litomyšlské nemocnici předali monitory

Datum publikování: 7.10.2010
Zástupci Nadace Křižovatka za sponzorského přispění společností TEVVA Pharmaceuticals s.r.o. a IKEA ČR s.r.o. darovali novorozeneckému oddělení Litomyšlské nemocnice, a.s. deset BABYSENSE II monitorů, které sledují dýchání a pohyb u novorozenců a malých dětí.

Nemocnice uspořádala dětský den

Datum publikování: 15.9.2010
Litomyšlská nemocnice, a.s. uspořádala pro děti zaměstnanců zábavně-sportovní dopoledne. Děti plnili různé úkoly a odměnou jim byly nejen sladkosti, ale i drobné věcné dárky.

Dotazníková akce na transfuzním oddělení

Datum publikování: 14.7.2010
Od začátku roku probíhala na transfuzním oddělení v Litomyšli dotazníková akce. Chtěli jsme se dozvědět připomínky dárců krve k našemu provozu.

Výstava dětských kreseb v "ÍČKU"

Datum publikování: 7.6.2010
V sobotu se konala v zámeckém íčku vernisáž výstavy obrázků, které namalovaly děti v nemocnici v Litomyšli a Hradci Králové. Výtěžek z výstavy v informačním centru je určený na nákup vybavení pro školu při nemocnici v Litomyšli.

Projekt Sanitka z Pekla nabírá reálné obrysy

Datum publikování: 24.5.2010
V pátek byla podepsána smlouva mezi Litomyšlskou nemocnicí a Bowling Barem Peklo o spolufinancování nákupu nového sanitního vozu. Pořízení jedné sanitky pro převoz pacientů stojí zhruba jeden milion korun.

V. Mezioborová konference

Datum publikování: 10.10.2009
Litomyšlská nemocnice, a.s. pořádala v sobotu 10. října v areálu Kongresového centra litomyšlského zámku již V. Mezioborovou konferenci na téma "Právo a etika v léčebně-ošetřovatelské péči. Problematika nozokomiálních nákaz."

"Srdce na dlani" zdobí lékárnu

Datum publikování: 23.9.2009
Ve středu 23. září odhalili společně malíř Sergej Iščuk a ředitel Litomyšlské nemocnice obraz "Srdce na dlani". Obraz, umístněný na zdi lékárny, znázorňuje ženu, která drží v rukou logo nemocnice.